Sun Odyssey 519
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Sun Odyssey 519 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 15.75 m |
| Beam | 4.69 m |
| Engine | 75 |
| Cabins | 5+1 |
| Berths (beds) | 10+2+1 |
| WC/Shower |
10 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Sun Odyssey 519 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 15.75 m |
| Beam | 4.69 m |
| Engine | 75 |
| Cabins | 5+1 |
| Berths (beds) | 10+2+1 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.