Sun Odyssey 469
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Sun Odyssey 469 |
| Production year | 2014 |
| Lenght | 14.05 m |
| Beam | 4.50 m |
| Engine | 54 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
1 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Sun Odyssey 469 |
| Production year | 2014 |
| Lenght | 14.05 m |
| Beam | 4.50 m |
| Engine | 54 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.