Jeanneau Sun Odyssey 479
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Jeanneau Sun Odyssey 479 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 14.43 m |
| Beam | 4.49 m |
| Engine | 54 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Jeanneau Sun Odyssey 479 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 14.43 m |
| Beam | 4.49 m |
| Engine | 54 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.