Jeanneau 53
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Jeanneau 53 |
| Production year | 2013 |
| Lenght | 16.06 m |
| Beam | 4.77 m |
| Engine | 100 |
| Cabins | 5+1 |
| Berths (beds) | 10+2+1 |
| WC/Shower |
1 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Jeanneau 53 |
| Production year | 2013 |
| Lenght | 16.06 m |
| Beam | 4.77 m |
| Engine | 100 |
| Cabins | 5+1 |
| Berths (beds) | 10+2+1 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.