Hanse 495
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Hanse 495 |
| Production year | 2012 |
| Lenght | 15.40 m |
| Beam | 4.75 m |
| Engine | 53 |
| Cabins | 4+1 |
| Berths (beds) | 8+1+1 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Hanse 495 |
| Production year | 2012 |
| Lenght | 15.40 m |
| Beam | 4.75 m |
| Engine | 53 |
| Cabins | 4+1 |
| Berths (beds) | 8+1+1 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.