Hanse 315
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Hanse 315 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 9.45 m |
| Beam | 3.20 m |
| Engine | 19 |
| Cabins | 2 |
| Berths (beds) | 4+1 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Hanse 315 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 9.45 m |
| Beam | 3.20 m |
| Engine | 19 |
| Cabins | 2 |
| Berths (beds) | 4+1 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.