Elan Impression 50
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Elan Impression 50 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 15.20 m |
| Beam | 4.68 m |
| Engine | / |
| Cabins | 5 |
| Berths (beds) | 10 |
| WC/Shower |
28 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Elan Impression 50 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 15.20 m |
| Beam | 4.68 m |
| Engine | / |
| Cabins | 5 |
| Berths (beds) | 10 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.