Elan 494 Impression
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Elan 494 Impression |
| Production year | 2013 |
| Lenght | 14.85 m |
| Beam | 4.68 m |
| Engine | 75 |
| Cabins | 5+1 |
| Berths (beds) | 10+2+1 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Elan 494 Impression |
| Production year | 2013 |
| Lenght | 14.85 m |
| Beam | 4.68 m |
| Engine | 75 |
| Cabins | 5+1 |
| Berths (beds) | 10+2+1 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.