Elan 444 Impression
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Elan 444 Impression |
| Production year | 2013 |
| Lenght | 13.85 m |
| Beam | 4.18 m |
| Engine | 75 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
6 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Elan 444 Impression |
| Production year | 2013 |
| Lenght | 13.85 m |
| Beam | 4.18 m |
| Engine | 75 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.