Dufour 460 GL
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Dufour 460 GL |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 14.14 m |
| Beam | 4.50 m |
| Engine | / |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
36 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Dufour 460 GL |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 14.14 m |
| Beam | 4.50 m |
| Engine | / |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.