Dufour 410
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Dufour 410 |
| Production year | 2014 |
| Lenght | 12.35 m |
| Beam | 4.20 m |
| Engine | 40 |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 6+1 |
| WC/Shower |
1 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Dufour 410 |
| Production year | 2014 |
| Lenght | 12.35 m |
| Beam | 4.20 m |
| Engine | 40 |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 6+1 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.