Comet 45 S
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Comet 45 S |
| Production year | 2008 |
| Lenght | 14.20 m |
| Beam | 4.20 m |
| Engine | 60 |
| Cabins | 6 |
| Berths (beds) | 6+2 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Comet 45 S |
| Production year | 2008 |
| Lenght | 14.20 m |
| Beam | 4.20 m |
| Engine | 60 |
| Cabins | 6 |
| Berths (beds) | 6+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.