Beneteau Oceanis 45
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Beneteau Oceanis 45 |
| Production year | 2012 |
| Lenght | 13.94 m |
| Beam | 4.50 m |
| Engine | 54 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
15 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Beneteau Oceanis 45 |
| Production year | 2012 |
| Lenght | 13.94 m |
| Beam | 4.50 m |
| Engine | 54 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.