Beneteau Oceanis 41.1
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Beneteau Oceanis 41.1 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 12.43 m |
| Beam | 4.20 m |
| Engine | 30 |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 6 |
| WC/Shower |
15 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Beneteau Oceanis 41.1 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 12.43 m |
| Beam | 4.20 m |
| Engine | 30 |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 6 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.