Beneteau First 45
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Beneteau First 45 |
| Production year | 2012 |
| Lenght | 14.07 m |
| Beam | 4.20 m |
| Engine | 54 |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 6+2 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Beneteau First 45 |
| Production year | 2012 |
| Lenght | 14.07 m |
| Beam | 4.20 m |
| Engine | 54 |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 6+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.