Bavaria 50 Cruiser
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Bavaria 50 Cruiser |
| Production year | 2012 |
| Lenght | 15.57 m |
| Beam | 4.67 m |
| Engine | 75 |
| Cabins | 5 |
| Berths (beds) | 10+1 |
| WC/Shower |
6 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Bavaria 50 Cruiser |
| Production year | 2012 |
| Lenght | 15.57 m |
| Beam | 4.67 m |
| Engine | 75 |
| Cabins | 5 |
| Berths (beds) | 10+1 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.