Bavaria 46 Vision
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Bavaria 46 Vision |
| Production year | 2013 |
| Lenght | 13.99 m |
| Beam | 4.19 m |
| Engine | 55 |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 6+1 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Bavaria 46 Vision |
| Production year | 2013 |
| Lenght | 13.99 m |
| Beam | 4.19 m |
| Engine | 55 |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 6+1 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.