Bavaria 37 Cruiser
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Bavaria 37 Cruiser |
| Production year | 2017 |
| Lenght | 11.30 m |
| Beam | 3.67 m |
| Engine | 28 |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 6+2 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Bavaria 37 Cruiser |
| Production year | 2017 |
| Lenght | 11.30 m |
| Beam | 3.67 m |
| Engine | 28 |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 6+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.