Targa 62
Technical info
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Targa 62 |
| Production year | 2006 |
| Lenght | 18.88 m |
| Beam | 4.75 m |
| Engine | 2 x MAN 1100 CRm Diesel |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 4+2 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Targa 62 |
| Production year | 2006 |
| Lenght | 18.88 m |
| Beam | 4.75 m |
| Engine | 2 x MAN 1100 CRm Diesel |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 4+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.