Sunreef 70 Power
Technical info
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Sunreef 70 Power |
| Production year | 2013 |
| Lenght | 21.34 m |
| Beam | 9.30 m |
| Engine | 2*800 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8 |
| WC/Shower |
1 results found
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Sunreef 70 Power |
| Production year | 2013 |
| Lenght | 21.34 m |
| Beam | 9.30 m |
| Engine | 2*800 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.