Squadron 78
Technical info
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Squadron 78 |
| Production year | 2014 |
| Lenght | 24.37 m |
| Beam | 5.64 m |
| Engine | 2*1622 |
| Cabins | 4+1 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Squadron 78 |
| Production year | 2014 |
| Lenght | 24.37 m |
| Beam | 5.64 m |
| Engine | 2*1622 |
| Cabins | 4+1 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.