Sealine T 50
Technical info
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Sealine T 50 |
| Production year | 2009 |
| Lenght | 15.41 m |
| Beam | 4.61 m |
| Engine | 2*575 |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 6+1 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Sealine T 50 |
| Production year | 2009 |
| Lenght | 15.41 m |
| Beam | 4.61 m |
| Engine | 2*575 |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 6+1 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.