Princess P62 Fly
Technical info
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Princess P62 Fly |
| Production year | 2008 |
| Lenght | 19.30 m |
| Beam | 5.03 m |
| Engine | 2*1015 |
| Cabins | 4+1 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Princess P62 Fly |
| Production year | 2008 |
| Lenght | 19.30 m |
| Beam | 5.03 m |
| Engine | 2*1015 |
| Cabins | 4+1 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.