Princess P62 Fly
Technische Infos
| Bootstyp | Motoryacht |
|---|---|
| Yacht Model | Princess P62 Fly |
| Produktionsjahr | 2008 |
| Gesamtlänge | 19.30 m |
| Breite | 5.03 m |
| Motor | 2*1015 |
| Kabinen | 4+1 |
| Liegeplätze | 8+2 |
| WC/Dusche |
0 Resultate gefunden
| Bootstyp | Motoryacht |
|---|---|
| Yacht Model | Princess P62 Fly |
| Produktionsjahr | 2008 |
| Gesamtlänge | 19.30 m |
| Breite | 5.03 m |
| Motor | 2*1015 |
| Kabinen | 4+1 |
| Liegeplätze | 8+2 |
| WC/Dusche |