Prestige 500
Technical info
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Prestige 500 |
| Production year | 2015 |
| Lenght | 15.20 m |
| Beam | 4.50 m |
| Engine | 2*435 |
| Cabins | 3+1 |
| Berths (beds) | 6+1 |
| WC/Shower |
1 results found
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Prestige 500 |
| Production year | 2015 |
| Lenght | 15.20 m |
| Beam | 4.50 m |
| Engine | 2*435 |
| Cabins | 3+1 |
| Berths (beds) | 6+1 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.