Overblue 44
Technical info
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Overblue 44 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 13.50 m |
| Beam | 4.20 m |
| Engine | 2*220 |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 6+2 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Overblue 44 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 13.50 m |
| Beam | 4.20 m |
| Engine | 2*220 |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 6+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.