Navetta 33
Technical info
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Navetta 33 |
| Production year | 2008 |
| Lenght | 32.62 m |
| Beam | 7.00 m |
| Engine | 2*1000 |
| Cabins | 5+1 |
| Berths (beds) | 10+2 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Navetta 33 |
| Production year | 2008 |
| Lenght | 32.62 m |
| Beam | 7.00 m |
| Engine | 2*1000 |
| Cabins | 5+1 |
| Berths (beds) | 10+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.