Navetta 30
Technical info
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Navetta 30 |
| Production year | 2005 |
| Lenght | 30.95 m |
| Beam | 7.00 m |
| Engine | 2 x MAN V12 1360 CRM 1000 |
| Cabins | 5 |
| Berths (beds) | 10+2 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Navetta 30 |
| Production year | 2005 |
| Lenght | 30.95 m |
| Beam | 7.00 m |
| Engine | 2 x MAN V12 1360 CRM 1000 |
| Cabins | 5 |
| Berths (beds) | 10+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.