Monachus Issa 45
Technical info
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Monachus Issa 45 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 13.85 m |
| Beam | 4.20 m |
| Engine | 2*400 |
| Cabins | 3+ |
| Berths (beds) | 5+1 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Monachus Issa 45 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 13.85 m |
| Beam | 4.20 m |
| Engine | 2*400 |
| Cabins | 3+ |
| Berths (beds) | 5+1 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.