Magellano 43
Technical info
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Magellano 43 |
| Production year | 2014 |
| Lenght | 13.63 m |
| Beam | 4.40 m |
| Engine | 2*355 |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 6 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Magellano 43 |
| Production year | 2014 |
| Lenght | 13.63 m |
| Beam | 4.40 m |
| Engine | 2*355 |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 6 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.