Lagoon 630
Technical info
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Lagoon 630 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 19.50 m |
| Beam | 10.00 m |
| Engine | 2*300 |
| Cabins | 5+2 |
| Berths (beds) | 10+2 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Lagoon 630 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 19.50 m |
| Beam | 10.00 m |
| Engine | 2*300 |
| Cabins | 5+2 |
| Berths (beds) | 10+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.