Lagoon 40 MY
Technical info
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Lagoon 40 MY |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 11.99 m |
| Beam | 6.79 m |
| Engine | 2*75 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Lagoon 40 MY |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 11.99 m |
| Beam | 6.79 m |
| Engine | 2*75 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.