Fountaine Pajot MY 37
Technical info
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Fountaine Pajot MY 37 |
| Production year | 2015 |
| Lenght | 11.00 m |
| Beam | 5.10 m |
| Engine | 2*150 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
5 results found
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Fountaine Pajot MY 37 |
| Production year | 2015 |
| Lenght | 11.00 m |
| Beam | 5.10 m |
| Engine | 2*150 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.