Fountaine Pajot MY 37
Technische Infos
| Bootstyp | Motoryacht |
|---|---|
| Yacht Model | Fountaine Pajot MY 37 |
| Produktionsjahr | 2015 |
| Gesamtlänge | 11.00 m |
| Breite | 5.10 m |
| Motor | 2*150 |
| Kabinen | 4 |
| Liegeplätze | 8+2 |
| WC/Dusche |
5 Resultate gefunden
| Bootstyp | Motoryacht |
|---|---|
| Yacht Model | Fountaine Pajot MY 37 |
| Produktionsjahr | 2015 |
| Gesamtlänge | 11.00 m |
| Breite | 5.10 m |
| Motor | 2*150 |
| Kabinen | 4 |
| Liegeplätze | 8+2 |
| WC/Dusche |