Ferretti 880
Technical info
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Ferretti 880 |
| Production year | 2004 |
| Lenght | 27.03 m |
| Beam | 6.80 m |
| Engine | 2*2030 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8-10 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Ferretti 880 |
| Production year | 2004 |
| Lenght | 27.03 m |
| Beam | 6.80 m |
| Engine | 2*2030 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8-10 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.