Ferretti 620
Technical info
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Ferretti 620 |
| Production year | 2013 |
| Lenght | 18.77 m |
| Beam | 5.25 m |
| Engine | 2*1100 |
| Cabins | 3+1 |
| Berths (beds) | 6+2 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Ferretti 620 |
| Production year | 2013 |
| Lenght | 18.77 m |
| Beam | 5.25 m |
| Engine | 2*1100 |
| Cabins | 3+1 |
| Berths (beds) | 6+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.