Elan power 30
Technical info
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Elan power 30 |
| Production year | 2013 |
| Lenght | 9.90 m |
| Beam | 3.50 m |
| Engine | 2*220 |
| Cabins | 2 |
| Berths (beds) | 4+1 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Elan power 30 |
| Production year | 2013 |
| Lenght | 9.90 m |
| Beam | 3.50 m |
| Engine | 2*220 |
| Cabins | 2 |
| Berths (beds) | 4+1 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.