Cranchi 54 Fly
Technical info
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Cranchi 54 Fly |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 17.20 m |
| Beam | 4.85 m |
| Engine | 2*725 |
| Cabins | 3+1 |
| Berths (beds) | 6+2 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Cranchi 54 Fly |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 17.20 m |
| Beam | 4.85 m |
| Engine | 2*725 |
| Cabins | 3+1 |
| Berths (beds) | 6+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.