Cranchi 54 Fly
Technische Infos
| Bootstyp | Motoryacht |
|---|---|
| Yacht Model | Cranchi 54 Fly |
| Produktionsjahr | 2016 |
| Gesamtlänge | 17.20 m |
| Breite | 4.85 m |
| Motor | 2*725 |
| Kabinen | 3+1 |
| Liegeplätze | 6+2 |
| WC/Dusche |
0 Resultate gefunden
| Bootstyp | Motoryacht |
|---|---|
| Yacht Model | Cranchi 54 Fly |
| Produktionsjahr | 2016 |
| Gesamtlänge | 17.20 m |
| Breite | 4.85 m |
| Motor | 2*725 |
| Kabinen | 3+1 |
| Liegeplätze | 6+2 |
| WC/Dusche |