Bavaria Sport 35
Technical info
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Bavaria Sport 35 |
| Production year | 2014 |
| Lenght | 11.40 m |
| Beam | 3.68 m |
| Engine | 2*320 |
| Cabins | 2 |
| Berths (beds) | 4+1 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Bavaria Sport 35 |
| Production year | 2014 |
| Lenght | 11.40 m |
| Beam | 3.68 m |
| Engine | 2*320 |
| Cabins | 2 |
| Berths (beds) | 4+1 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.