Bavaria Sport 32
Technical info
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Bavaria Sport 32 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 10.06 m |
| Beam | 3.31 m |
| Engine | 2*220 |
| Cabins | 1 |
| Berths (beds) | 2+2 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Bavaria Sport 32 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 10.06 m |
| Beam | 3.31 m |
| Engine | 2*220 |
| Cabins | 1 |
| Berths (beds) | 2+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.