Atlantis 43
Technical info
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Atlantis 43 |
| Production year | 2015 |
| Lenght | 13.86 m |
| Beam | 4.25 m |
| Engine | 2*400 |
| Cabins | 2 |
| Berths (beds) | 4+2+1 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Motor yacht |
|---|---|
| Yacht model | Atlantis 43 |
| Production year | 2015 |
| Lenght | 13.86 m |
| Beam | 4.25 m |
| Engine | 2*400 |
| Cabins | 2 |
| Berths (beds) | 4+2+1 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.