Saba 50
Technical info
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Saba 50 |
| Production year | 2015 |
| Lenght | 14.98 m |
| Beam | 7.99 m |
| Engine | 2*55 |
| Cabins | 6 |
| Berths (beds) | 12+2+2 |
| WC/Shower |
5 results found
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Saba 50 |
| Production year | 2015 |
| Lenght | 14.98 m |
| Beam | 7.99 m |
| Engine | 2*55 |
| Cabins | 6 |
| Berths (beds) | 12+2+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.