Nautitech 46 Open
Technical info
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Nautitech 46 Open |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 13.79 m |
| Beam | 7.54 m |
| Engine | 2*55 |
| Cabins | 4+2 |
| Berths (beds) | 8+2+2 |
| WC/Shower |
1 results found
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Nautitech 46 Open |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 13.79 m |
| Beam | 7.54 m |
| Engine | 2*55 |
| Cabins | 4+2 |
| Berths (beds) | 8+2+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.