Nautitech 40 Open
Technical info
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Nautitech 40 Open |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 11.98 m |
| Beam | 6.91 m |
| Engine | 2*30 |
| Cabins | 4+1 |
| Berths (beds) | 8+2+1 |
| WC/Shower |
6 results found
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Nautitech 40 Open |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 11.98 m |
| Beam | 6.91 m |
| Engine | 2*30 |
| Cabins | 4+1 |
| Berths (beds) | 8+2+1 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.