Lipari 41
Technical info
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Lipari 41 |
| Production year | 2013 |
| Lenght | 11.95 m |
| Beam | 6.73 m |
| Engine | 2*20 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
2 results found
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Lipari 41 |
| Production year | 2013 |
| Lenght | 11.95 m |
| Beam | 6.73 m |
| Engine | 2*20 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.