Leopard 48
Technical info
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Leopard 48 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 14.75 m |
| Beam | 7.64 m |
| Engine | 2*56 |
| Cabins | 6 (4+2) |
| Berths (beds) | 12 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Leopard 48 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 14.75 m |
| Beam | 7.64 m |
| Engine | 2*56 |
| Cabins | 6 (4+2) |
| Berths (beds) | 12 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.