Lagoon 500
Technical info
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Lagoon 500 |
| Production year | 2008 |
| Lenght | 15.54 m |
| Beam | 8.53 m |
| Engine | 2*55 |
| Cabins | 5+2 |
| Berths (beds) | 10+2+2 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Lagoon 500 |
| Production year | 2008 |
| Lenght | 15.54 m |
| Beam | 8.53 m |
| Engine | 2*55 |
| Cabins | 5+2 |
| Berths (beds) | 10+2+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.