Lagoon 450
Technical info
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Lagoon 450 |
| Production year | 2013 |
| Lenght | 13.96 m |
| Beam | 7.84 m |
| Engine | 2*55 |
| Cabins | 4+1+1 |
| Berths (beds) | 8+2+2 |
| WC/Shower |
46 results found
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Lagoon 450 |
| Production year | 2013 |
| Lenght | 13.96 m |
| Beam | 7.84 m |
| Engine | 2*55 |
| Cabins | 4+1+1 |
| Berths (beds) | 8+2+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.