Lagoon 421
Technical info
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Lagoon 421 |
| Production year | 2015 |
| Lenght | 12.61 m |
| Beam | 7.50 m |
| Engine | 2*40 |
| Cabins | 4+1 |
| Berths (beds) | 8+2+1 |
| WC/Shower |
2 results found
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Lagoon 421 |
| Production year | 2015 |
| Lenght | 12.61 m |
| Beam | 7.50 m |
| Engine | 2*40 |
| Cabins | 4+1 |
| Berths (beds) | 8+2+1 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.